Piramida Linków

Katalog https://u2ber.pl jako cześc projektu WikiRek

Katalog stron https://u2ber.pl jest częścią projektu WikiRek. Z założenia jest to baza połączonych poprzez odpowiednie konstrukcje piramidy linków katalogi stron i firm. Na chwilę obecną do projektu należy około 50 domen. Podajemy liczbę około, bowiem cześć domen jest już dopisanych do projektu, jednak ich struktura jest jeszcze przebudowywana właśnie pod potrzeby tego projektu. Oczywiście liczba domen uczestniczących w tym projekcie jest stale powiększana. Docelowo nie określamy ile faktycznie stron będzie dołączonych do piramidy linków. Nie mniej nie ukrywamy iż zależy to od popularności tego projektu.

Piramida linków jako powiązanie systemu katalogów

Piramida linków jest podzielona na poziomy. Te dodatkowo przynajmniej w zakresie właśnie IV poziomu piramidy linków na coś co nazwaliśmy frakcjami. Po prostu służy temu, by podzielić liczbę linków w zakresie tego poziomy na kilka odrębnych bloków. Działania takie spowoduję lepszą optymalizację SEO.

Podział IV poziomu piramidy na frakcje

Każda z frakcji poczynając czyli piramida linkow frakcja A oraz piramida linkow frakcja B zawierają linki do 20 odrębnych nazw domen które są katalogami stron lub katalogami stron (z ewentualnymi rozszerzeniami o fora). Odrębną jest piramida linkow frakcja C która obejmuje domeny będące tylko forami . Oczywiście w ramach IV poziomu piramidy linkow będą dodawane kolejne frakcje wraz ze zwiększaniem liczby domen do niej należących. Na podobnej zasadzie działa i działać będzie III poziom piramidy oraz poziom II. Poziom I piramidy to linki bezpośrednio skierowane do witryn mających poprawić swoją pozycję SEO. Odnośnie poziomy III piramidy linków to należą do niego domeny przedstawione w poniższej prezentacji

Prezentacja piramidy linków poziom III

https://pub.info.pl

https://ciasteczko.com.pl

https://kafeteria.info.pl

https://bycfit.com.pl

https://pis.media.pl

https://legionowo.net.pl

https://poznanskie.com.pl

https://katalogowo.com.pl

https://delikat.media.pl

https://mamusiowo.info.pl

https://profiszept.info.pl